Oferta tachograf bezprzewodowy on-line

 

Prezentujemy Państwu TACHOGRAF ON-LINE!

To nowość na rynku, która bardzo szybko znajduje swoich zwolenników i zapewne w niedługim czasie wyprze standardowy system rozliczania godzin pracy kierowcy. Łączy w sobie cechy tachografu cyfrowego z nowoczesnym rozwiązaniem łączności internetowej. Dzięki temu, mogą Państwo w każdej chwili, łatwo i wygodnie sczytać dane z karty swojego pracownika, nie martwiąc się o nieterminowość, a tym samym uniknąć kar.

Oferta tachograf bezprzewodowy on-line to:

 

MOBILNOŚĆ 
Gdziekolwiek Państwo są, zawsze można skorzystać z tachografu on-line i odebrać pliki z karty kierowcy. Jedyne, co jest niezbędne, to komputer z dostępem do internetu!

 

WYGODA
Nie muszą Państwo czekać, aż kierowca wróci z dalekiej trasy lub też specjalnie sprowadzać floty przed upływem 21 dni. Zdalny dostęp 24/7 pozwoli lepiej kontrolować terminy ściągnięcia danych z tachografu oraz uniknąć kar za nieterminowość.

 


KONTROLA PRACY

Tachograf on-line zapewnia ciągły nadzór nad czasem pracy kierowcy, jego zmianami, czasem postoi czy przebytej przez niego drogi. Dokładna analiza tych danych, przyczynia się do poprawy jakości usług oraz wydajności pracowników i pojazdów.

 

OSZCZĘDNOŚĆ
Brak konieczności bezpośredniego kontaktu z pojazdem lub kierowcą, znacznie poprawi wygodę ale przede wszystkim zaoszczędzi czas, koszty oraz zużycie pojazdów.

KONKURENCYJNOŚĆ
Tachograf, podobnie jak monitoring GPS pomaga w zarządzaniu flotą pojazdów przez możliwość wglądu w dane i ich analizę. Pozwala to na skuteczniejsze zarządzanie czasem pracowników, zmniejszenie kosztów oraz przestojów serwisowych, a także egzekwowanie przestrzegania polityki wewnętrznej firmy.

 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Tachograf on-line to także pewność danych, których nie można sfałszować. Ponadto, nikt poza osobami uprawnionymi przez Państwa, nie ma wglądu w dokumentację.

ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW
Nasza oferta stworzona została przez zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zarówno serwis montażowy, jak i nasi konsultanci, to wykwalifikowana kadra świadcząca poziom usług najwyższej jakości.

SATYSFAKCJA
Ponad wszystko cenimy sobie udaną współprace z klientem. Mamy nadzieję, że nasza usługa przyczyni się do polepszenia jakości i standardu Państwa pracy, zaoszczędzi czas oraz zapewni większą wygodę.